1997: Mezinárodní mistrovství ČR ve stepu Brno

Mistrovství ČR ve stepu dětí - Blansko 1997 (12. 4.)
Klub ČKD, vyhlašovatel: ČMSS, Pořadatel: Soukromá ZUŠ manželů Jeřábkových
 
Třída děti do 11 let
Jednotlivci:
1. Adéla Pešková – TŠ R+P, Brno
2. Kateřina Patzeltová – FF, Hradec Králové
3. Barbora Šimonová – SK Charlie, Karlovy Vary
 
Dvojice, páry:
1. Valerie Hotová, Monika Volfová – TDS, Blansko
 
Skupiny:
1. Fidgety Feet, Hradec Králové
2. TŠ R+P, Brno
3. TS Charlie, Karlovy Vary
 
Třída děti 12 – 14 let
Jednotlivci:
1. Svatava Milková – FF, Hradec Králové
2. Veronika Tůmová – TŠ R+P, Brno
3. Eva Křivánková – TŠ R+P, Brno
 
Dvojice, páry:
1. Tomáš Slavíček, Lucie Švamberková – Andr., Praha
2. Stanislava Potůčková, Tereza Drábová – FF, H. Král.
3. Tereza Pásková, Jorga Součková – TDS, Blansko
 
Skupiny:
1. TS Andrea, Praha
2. TDS, Blansko
3. Fidgety Feet, Hradec Králové
 
Porota: 
Radek Balaš, Sylva Balašová, Hana Lipinská, Miluše Jeřábková, Andrea Myslivečková
 
Účast: 
7 kolektivů, 190 soutěžících, 44 souť. tanců
 
 
Mezinárodní mistrovství ČR ve stepu Brno 1997 (14. 6.)
Dělnický dům, vyhlašovatel: ČMSS, Pořadatel: TŠ Starlet a TDC Brno
 
Junioři do 17 let
Jednotlivci:
1. Ludmila Pohlová - Fidgety Feet, Hradec Králové
2. Blanka Bohunková – Tan. studio Andrea, Praha
3. Petra Molárová – SK PKO, Bratislava
 
Dvojice, páry:
1. Tomáš Slavíček, Lucie Švamberková – Andrea, Praha
2. Lenka Procházková, Klára Šacherová – TDS, Blansko
3. Michaela Hamžová, Štěpán Drlík – TK Budži, Brno
 
Skupiny:
1. Taneční studio Andrea, Praha
2. Actors studio, Praha
3. Tap dance studio, Blansko  
 
Hlavní třída
Jednotlivci:
1. Jarka Plšková – nezávislá, Praha
2. Zuzana Rázová – nezávislá, Bratislava
3. Jindřich Heissiger – nezávislý, Praha
 
Dvojice, páry: 
1. Ludmila Pohlová, Otto Kočí – FF, Hradec Králové
2. Katarína Kurkirová, Zuzana Rázová – Iuventa, Blava.
3. Petra Chroustová, Hana Němcová – TDS, Blansko
 
Skupiny:
1. TK Puls, Opava
2. TS Andrea, Praha
3. TDS, Blansko
 
Senioři od 46 let
Jednotlivci:
1. Blanka Buchtová – TS Andrea, Praha
2. Jitřenka Boudjaoui – TK Budži, Brno
 
Soutěž v improvizaci
1. Petr Hrubec – nezávislý, Praha
2. Ludmila Pohlová - Fidgety Feet, Hradec Králové
3. Marek Ševčík – Carmen, Zlín
 
Porota: 
Josef Daniel, Petr Hrubec, Roman Matal, Jozef Stolárik, Roman Zetka, Radek Balaš
 
Exhibice porotců:
 
Účast:
18 kolektivů, 160 soutěžících, 34 souť. tanců 

Kontakt

Step.cz Otto Kočí
Tel: 774 736 226
otto.koci@gmail.com