1998: Mezinárodní mistrovství ČR ve stepu - Brno

Mistrovství ČR ve stepu dětí - Blansko 1998 (4. 4.)
Klub ČKD, vyhlašovatel: ČMSS, Pořadatel: Soukromá ZUŠ manželů Jeřábkových
 
Třída děti do 11 let
Jednotlivci:
1. Jana Klimoszová – Step klub Pepino, Brno
2. Markéta Fixová – FF, Hradec Králové
3. Petra Kubíčková – TŠ Domino, Zlín
 
Dvojice, páry:
1. Veronika Pavlíková, Tereza Ruprichová – Kladno
2. Valerie Hotová, Monika Volfová – TDS, Blansko
3. Katka Kubíčková, Petra Kubíčková – Domino, Zlín
 
Skupiny:
1. Tap dance studio, Blansko
2. Fidgety Feet, Hradec Králové
3. Actors studio, Praha
 
Třída děti 12 – 14 let
Jednotlivci:
1. Veronika Tůmová – TŠ R+P, Brno
2. Kristýna Pavlíková – Step studio, Kladno 
3. Kateřina Patzeltová – FF, Hradec Králové
 
Dvojice, páry: 
1. Adéla Pešková, Veronika Tůmová – TŠ R+P, Brno
2. Marie Jalůvková, Zorka Nováková – FF, H. Králové
3. Kateřina Patzeltová, Andrea Slaninová – FF, H.K.
 
Skupiny:
1. TK Puls, Opava
2. Step studio, Valašské Meziříčí
3. TDS, Blansko
 
Porota: 
Radek Balaš, Hana Bokrová, Miluše Jeřábková, Igor Šabla, Jana Vondálová
 
Účast: 
11 kolektivů, 152 soutěžících, 44 souť. tanců
 
 
Mezinárodní mistrovství ČR ve stepu - Brno 1998 (6. 6.)
Dělnický dům, vyhlašovatel: ČMSS, Pořadatel: TŠ Starlet a TDC Brno
 
Junioři do 17 let
Jednotlivci:
1. Štěpán Růžička – Soukr.  tan. Konzervatoř, Praha
2. Veronika Tůmová – TŠ R+P, Brno
3. Ilona Pončíková – Step studio ZUŠ, Val. Meziříčí
 
Dvojice, páry:
1. Zuzana Milková, Svatava Milková – FF, H. Králové
2. Veronika Tůmová, Adéla Pešková – TŠ R+P, Brno
3. Tereza Pásková, Jorga Součková – TDS, Blansko
 
Skupiny:
1. Fidgety Feet, Hradec Králové
2. Taneční skupina Andrea, Praha I
3. Taneční skupina Andrea, Praha II
 
Hlavní třída
Jednotlivci:
1. Ludmila Pohlová - Fidgety Feet, Hradec Králové
2. Zuzana Rázová – nezávislá, Bratislava
3. Jorge Concepcion – Cuba step, Praha
 
Dvojice, páry:
1. Jarka Plšková, Jindřich Heissiger – nezávislí, Praha 
2. Zdeněk Ratajský, Marek Pěnčík – nezávislí, Brno 
3. Ludmila Pohlová, Otto Kočí – FF, H. Králové
 
Skupiny:
1. Tap dance studio, Blansko
2. Actors studio, Praha
3. SZUŠ, Bzenec
 
Soutěž v improvizaci
1. Pavel Hrubec – KD, Klášterec nad Ohří
2. Tomáš Slavíček - TS Andrea, Praha
3. Petr Hrubec – nezávislý, Praha
 
Porota: 
Pavel Hrubec, Petr Hrubec, Roman Zetka, Roman Matal, Jozef Stolárik, Josef Daniel
 
Účast: 
13 kolektivů, 156 soutěžících, 42 souť. tanců
 
Ohlasy v tisku:
Právo, 13.7.1998
 
Rovnost, 15.7.1998
 
 
 

Kontakt

Step.cz Otto Kočí
Tel: 774 736 226
otto.koci@gmail.com