1999: Mezinárodní mistrovství ČR ve stepu - Brno

Mistrovství ČR ve stepu dětí - Blansko 1999 (3. 4.)
Klub ČKD, vyhlašovatel: ČMSS, Pořadatel: Soukromá ZUŠ manželů Jeřábkových
 
Třída děti do 11 let
Jednotlivci:
1. Markéta Fixová – FF, Hradec Králové
2. Šárka Lafková – TS Andrea, Praha
3. Janika Kolářová – TŠ R+P, Brno
 
Dvojice, páry:
1. Veronika Pavlíková, Tereza Ruprichová – SS, Kladno
2. Eva Procházková, Veronika Nečasová – ZUŠ, Blansko
3. Michaela Pilíková, Barbora Kubcová – Andrea, Pha
 
Skupiny:
1. Step studio Hany Bokrové, Kladno
2. Škola stepu J+A, Karlovy Vary
3. FF ZUŠ, Hradec Králové
 
Třída děti 12 – 14 let
Jednotlivci:
1. Kateřina Nosková – Fidgety Feet, Hradec Králové
2. Monika Gorkovská – TS Andrea, Praha
3. Kateřina Čadová – TŠ R+P, Brno
 
Dvojice, páry:
1. Lucie Bačkovská, Katka Přibylová – Andrea, Praha
2. Marie Jalůvková, Petra Vacková, FF, H. Králové
3. Kateřina Patzeltová, Andrea Slaninová FF, H. Král.
 
Skupiny:
1. Fidgety Feet ZUŠ, Hradec Králové
2. Fidgety Feet ZUŠ, Hradec Králové
3. SZUŠ, Blansko
 
Porota: 
Radek Balaš ml., Jarka Plšková, Igor Šabla, Marie Seichteová, Miluše Jeřábková
 
Účast: 
9 kolektivů, 200 soutěžících, 49 souť. tanců
 
 
Nominační mistrovství ČR ve stepu - Opava 1999 (20. 4.)
Klub Ostroj, vyhlašovatel: ČMTO, ČMSS, Pořadatel: Dům dětí a mládeže Opava
 
Děti do 11 let jednotlivci dívky
1. Janica Klářová – TŠ R+P, Brno
2. Šárka Lafková – TS Andrea, Praha
3. Markéta Fixová – FF, Hradec Králové
 
Junioři do 15 let jednotlivci dívky
1. Monika Bačkovská – TS Andrea, Praha
2. Adéla Pešková – TŠ R+P, Brno
3. Eva Musilová – Tap Dance, Nová role
 
Hlavní třída jednotlivci ženy
1. Ludmila Pohlová – FF, Hradec Králové
2. Andrea Říhová – TS Puls DDM, Opava
3. Blanka Buchtová – nezařazená, Praha
 
Hlavní třída jednotlivci muži
1. Pavel Hrubec – nezařazený, Klášterec nad Ohří
2. Erik Houba – nezařazený, Praha
3. Tomáš Slavíček – TS Andrea, Praha
 
Děti dvojice, páry
1. Eva Procházková, Veronika Nečasová – TDS, Blansko
2. Pavel Karásek, Dana Liangovská – ŠS J+A, K. Vary
 
Junioři dvojice, páry
1. Adéla Pešková, Veronika Tůmová – TŠ R+P, Brno
2. Lucie Bačkovská, Kateřina Přibylová – Andrea, Praha
3. Kateřina Patzeltová, Andrea Slaninová – FF, Hr. Král.
 
Hlavní třída dvojice, páry
1. Pavel Hrubec, Petr Hrubec – nez., Klášterec nad Ohří
2. Zdeněk Ratajský, Marek Pěnčík – nez., Brno
3. Tomáš Slavíček, Lucie Švamberková – Andrea, Praha
 
Děti malé skupiny
1. TŠ R+P Brno
2. Škola stepu J+A, Karlovy Vary
 
Junioři malé skupiny
1. TS Puls DDM, Opava
2. Step klub PKO, Bratislava
 
Hlavní třída malé skupiny
1. Škola stepu J+A, Karlovy Vary
2. TS Puls DDM, Opava
3. Škola stepu J+A, Karlovy Vary
 
Děti formace
1. Škola stepu J+A, Karlovy Vary
 
Junioři formace
1. Tan. Studio Andrea, Praha
2. TS Puls DDM, Opava
3. Tap Dance studio, Blansko
 
Hlavní třída formace
1. Tap Dance studio Blansko
2. Tappy Dancers Amfora, Praha
 
Porota:
Radek Balaš, Miroslav Franc, Milan Degen, Igor Šabla, Jana Jančová
 
Účast: 
11 kolektivů, 118 soutěžících, 56 souť. tanců
 
 
Mezinárodní mistrovství ČR ve stepu - Brno 1999 (5. 6.)
Dělnický dům, vyhlašovatel: ČMSS, Pořadatel: TŠ Starlet a TDC Brno
 
Junioři do 17 let
Jednotlivci:
1. Tomáš Slavíček – TS Andrea, Praha
2. Kristina Hečková – SK PKO, Bratislava
3. Kateřina Nosková – FF, Hradec Králové
 
Dvojice, páry: 
1. Tomáš Slavíček, Lucie Švamberková – Andrea, Praha 
2. Veronika Tůmová, Adéla Pešková – TŠ R+P, Brno
3. Stanislava Potůčková, Kateřina Schovancová – FF, HK
 
Skupiny:
1. Fidgety Feet, Hradec Králové
2. Fidgety Feet, Hradec Králové
3. TS Andrea, Praha
 
Hlavní třída
Jednotlivci:
1. Zdeněk Ratajský – nezávislý, Brno
2. Ludmila Pohlová – FF, Hradec Králové
3. Veronika Prudíková – nezávislá, Karlovy Vary
 
Dvojice, páry:
1. Jarka Plšková, Jindřich Heissiger – Zig-Zag, Praha
2. Ivana Kobylková, Lenka Kobylková – TDC, Brno
3. Roman Matal, Jan Jeřábek – TDS, Blansko
 
Skupiny:
1. Tap Dance studio, Blansko
2. Taneční studio, Zig-Zag, Praha
3. SK Pěší zóna, Česká Třebová
 
Senioři nad 46 let
1. Jaroslav Pechač, Martina Jeřábková – TD, Kladno
2. Blanka Buchtová – nezávislá, Praha
 
Soutěž v improvizaci
1. Petr Hrubec – nezávislý, Praha
2. Pavel Hrubec – nezávislý, Klášterec n. Ohří
3. Radek Balaš ml., nezávislý, Brno
 
Porota: 
Radek Balaš ml., Pavel Hrubec, Petr Hrubec, Jozef Stolárik, Josef Daniel
 
Účast:
13. kolektivů, 180 soutěžících, 52 souť. tanců

Kontakt

Step.cz Otto Kočí
Tel: 774 736 226
otto.koci@gmail.com