IDO World Tap dance Championships 2013

Jako každoročně proběhlo v německé Riese i letos první prosincový týden Mistrovství světa ve stepu 2013 za účasti soutěžících z Anglie, Německa, USA, Ukrainy, České republiky, Slovinska, Itálie, Řecka, Kanady, Rakouska, Jižní Afriky a Chorvatska. 

Českou republiku letos reprezentovali stepaři a stepařské kolektivy z TS Andrea Praha, TS R+P Brno, FOUR TAPS Praha, NO FEET Brno, TŠ VÍTR Opava, HANNY DANCE Praha a TDC AVALANCHE Hradec Králové.

Mezi světovou soutěžní špičkou v tap dance se opravdu neztratili. Přivezli 1 zlatou, 3 stříbrné a 5 bronzových medailí pro Českou republiku. Všem gratulujeme a přejeme další soutěžní úspěchy! Děkujeme.

Fotogalerie: IDO World Tap dance Championships 2013

Výsledky českých účastníků

 
Sólo ženy - Děti - celkem 26 účastníků
7. místo Natalie Grossová
12. místo Andrea Alačková
21. místo Michaela Hejnová, Fidgety Feet Hradec králové
 
Sólo ženy - Junioři - celkem 34 účastníků
21. místo Alice Loubalová
25. místo Karolína Skotnicová
31. místo Vendula Zigalová
 
Sólo ženy - Dospělí - celkem 31 účastníků
14. místo Bára Pichlová
30. místo Denisa Grossová
31. místo Anežka Knotková
 
 
Sólo muži - Děti - celkem 17 účastníků
14. místo Štěpán Zdárek
 
Sólo muži - Junioři - celkem 19 účastníků
3. místo Tobiáš Košír
14. místo Marek Mečíř
17. místo Marek Chytra
18. místo Dominik Brychta
 
Sólo muži - Dospělí - celkem 22 účastníků
17. místo Karel Bartoš
 
 
Duo Děti - celkem 18 účastníků
2. místo Natalie Grossová / Emily Laura Hassmannová
8. místo Vendula příborská / Josefa Vysloužilová
10 místo Anežka Pastorová / Matyáš Poštulka
 
Duo Junioři - celkem 27 účastníků
3. místo Tereza Švejdová / Adam Vojtovič
9. místo Tobiáš Košír / Jana Kukulová
14. místo Barora Kobzová / Zuzana Burešová
 
 
Duo Dospělí - celkem 25 účastníků
11. místo Nikola Kurová / Eva Tejnilová
14. místo Bára Pichlová / Lucie Bodová
25. místo Dominika Loubalová / Marietta Novotná
 
 
Trio Děti - celkem 16 účastníků
6. místo  TS Andrea Praha: The Sailors
12. místo TS R+P Brno: We Belong Together
13. místo  TS Andrea Praha: The Saxophonists
16. místo TS Andrea Praha: First Time Together
 
Trio Junioři - celkem 24 účastníků
3. místo  TS Andrea Praha: The Boys
15. místo TS Andrea Praha: The Girls
21. místo  TS R+P Brno: Girls In The mirros
16. místo TS Andrea Praha: First Time Together
 
Trio Dospělí - celkem 24 účastníků
6. místo  TS Andrea Praha: Funky
18. místo  NO FEET: Impossible
18. místo  TS R+P Brno: K&k&k
 
 
Malé skupiny - Děti - celkem 18 účastníků
5. místo  TS Andrea Praha: Money, Money
6. místo TS R+P Brno: Take The Trumpet
10. místo  Fidgety Feet: Ziegfeld Girls
 
 
Malé skupiny - Junioři - celkem 26 účastníků
7. místo  TS R+P Brno: Down The Road
8. místo TS Andrea Praha: Happy
21. místo NO FEET: Beatiful Baby
 
Malé skupiny - Dospělí - celkem 27 účastníků
15. místo  TS Andrea Praha: Beep Beep
18. místo  NO FEET: O De Fuf
21. místo  Fidgety Feet: Zatoichi
 
Malé skupiny - Dospělí II. - celkem 10 účastníků
1. místo NO FEET: Whisky
2. místo FOUR TAPS: No Accidents
3. místo TS VÍTR OPAVA: Casino In The Mood
6. místo: TDC AVALANCHE: Think
 
 
 
Formace - Děti - celkem 11 účastníků
4. místo  TS Andrea Praha: Umpalumpa
10. místo HANNY DANCE: Cute Chicknes In The henhouse
 
 
Formace - Junioři - celkem 18 účastníků
3. místo  TS Andrea Praha: The Chemistry Lesson
10. místo TŠ R+P: Oddly
17. místo Fidgety Feet: Kim Possible
 
Formace - Dospělí - celkem 16 účastníků
6. místo  TS Andrea Praha: Get The Gold From The Rock
12. místo  NO FEET: Sing Low
16. místo  FOUR TAPS: Chinese
 
 
Formace - Dospělí II. - celkem 7 účastníků
2. místo TS Andrea Praha: One Day At The World Championship
5. místo FOUR TAPS: Saint Tropez

Kontakt

Step.cz Otto Kočí
Tel: 774 736 226
otto.koci@gmail.com